Palesztinok öt rakétát lőttek ki Izraelre

A házilagos gyártású rakétákat a Gázai övezetből indították, és Dél-Izrael vidékére hullottak.


Az izraeli hadsereg egyik lövészegysége tüzet nyitott a támadók egy csoportjára, és menekülésre kényszerítette őket.
Az egyik rakétatámadást az Iszlám Dzsihád radikális szervezet hajtotta végre, és azt állította, hogy egy nagyobb hatótávolságú katyusa rakétát is kilőtt. A többi rakétát a Fatah mozgalomhoz lazán kapcsolódó fegyveres csoportok lőtték ki.
BreuerPress-info